Kurumsal Çözümler

Ziya Hurşit Köse olarak İnşaat’dan Turizm’e, Sağlık’tan Eğitim’e tüm sektörlerden her ölçekteki kuruluşun beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve elektronik ürün ihtiyaçlarında hizmet veriyoruz.

Bilgisayardan Yazıcı ve Projeksiyona, Tabletten Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletlerine, Televizyondan Cep Telefonuna, Tüm elektronik ürünlerde 500’ü aşkın ürün çeşidi ve kaliteli satış sonrası hizmet anlayışımızla yanınızdayız.


Kurumsal Satış Hizmetleri 

Ziya Hurşit Köse olarak, Kurumsal Satış kanalımız aracılığıyla kurumsal müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya, elektronik ve diğer ürünlerimiz ile kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçları için farklı ve özel çözümler sunmakta, kurumsal hediye alternatifleri ve hediye çeklerimiz ile özel ihtiyaçları da karşılamaktayız.


Kurumsal Ürün Siparişleri

Kurumsal ürün siparişi vermek için; Kurumsal Satış Müşteri Hizmetleri info@ziyahursitkose.com.tr adresine e-posta yoluyla sipariş talebinizi iletebilirsiniz. Kurumsal Satış danışmanlarımız ilgili talepleri inceledikten sonra en uygun kurumsal teklif paketini hazırlayarak en kısa süre içerisinde kurumsal müşterilerimiz ile iletişime geçerler.

Kurumsal müşterilerimizin siparişlerinde adet ve tutara bağlı olarak değişen indirim oranları sunulmaktadır.


Ödeme Seçenekleri

Kurumsal müşterilerimiz için hazırlanan teklif paketleri değerlendirilip, müşterilerimiz tarafından onaylandıktan sonra ödeme için EFT, kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli ödeme seçeneklerinden biri tercih edilebilir.


Profesyonel Ekip
Kurumsal ihtiyaçlarınıza göre şirketinize en doğru ürünü öneriyor, size özel danışmanımız aracılığıyla iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı karşılama kolaylığı sunuyoruz.

Geniş Ürün Gamı
Tüm mağazalarımızdaki stoklarımızı tek bir depo olarak görüyor, binlerce çeşit ürün arasından ihtiyacınız olanı sizin için öneriyoruz.

Hızlı Teklif
Taleplerinize yalnızca 24 saat içinde size özel tekliflerimizle dönüş yapıyoruz.

Uzaktan Alışveriş
Rahatlığı İster telefonla, ister e-posta aracılığıyla siparişinizi vererek, mağaza kasalarında beklemeden alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Finansman Seçenekleri
Teminat karşılığı vadeli ödeme, kredi kartı sanal POS ve havale/EFT aracılığıyla hızlı ve kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Ücretsiz Teslimat
Trabzon teslimatlı kurumsal siparişlerizi ücretsiz olarak gönderim sağlıyoruz.Tercihinize göre, isterseniz sipariş verdiğiniz gün içinde de teslimat yapıyoruz.*

*Saat 14:00’e kadar onaylanan Trabzon teslimatlı kurumsal siparişler için geçerlidir ve ücretlidir.