Hakkımızda

Image Client
Ziya Hurşit Köse - Köseoğlu Ticaret

Kuruluşu 1970 yıllara dayanan Köseoğlu Ticaret, beyaz eşya sektöründe 50 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Yıllar içerisinde gelişen piyasa koşulları gereği bir çok markanın yetkili satıcılığını yaparak edindiği tecrübe ve saygınlık ile bugün Beko markasının yüksek marka imajı ile tecrübesini birleştirmiştir.

E-Ticaret'e başlangıç olarak pazar yeri hizmeti sunan kuruluşlar ile giriş yapmıştır.

Beko marka ürünler ile dijital dönüşümünü tamamlayarak kısa zamanda hızlı ve güvenli alışverişin adresi haline gelen ziyahursitkose.com.tr verdiği hizmet kalitesi ile her geçen gün müşteri ağını genişletmeye devam ediyor.

Yetkili Satıcı

Kaan Ev Aletleri

Image Client

Kaan Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
2014 yılında kurulan Kaan Ev Aletleri, bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kaan Ev Aletleri'nin kısa zamanda ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.
Sektörünün öncüleri arasında yer alan Kaan Ev Aletleri, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.
Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle iş ortaklığı-pazar paylaşımı anlaşmalarına imza atan Kaan Ev Aletleri, yurt içindeki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Kaan Ev Aletleri'nin hizmet verdiği sektördeki bölgesel lider olma vizyonunun da önemli bir göstergesidir.
Image Client
Bölge Distribütörü